Könyvajánló
Szeretek olvasni. Fontosnak tartom az olvasást.
Az önművelés egyik alapvető eszköze. Egyszer azt olvastam, hogy a világ minden problémájára a könyvekben találjuk a megoldásokat!
Olvass te is!
Sokszor nehezen tudok dönteni, hogy melyik könyvet olvassam, mert annyi minden érdekel! Ha Te is hasonló cipőben vagy, akkor itt találhatsz megoldást! Könyvajánló oldalamon időnként egy-egy könyvet fogok röviden bemutatni, elolvashatod, hogy kinek ajánlom, illetve facebook oldalamon megoszthatod a könyvvel kapcsolatos gondolataidat is!
Turba attila:
Zöld fülű Manócska és barátai I. rész A kezdetek
Érdekel a természet, a benne élő flóra és fauna? Attila a gyermeki ént megszólítva hoz közelebb bennünket a természethez és hívja fel értékeire a figyelmet. Célközönsége elsősorban azok a szülők, nagyszülők, akik szívesen olvasnak fel gyermekeiknek vagy unokáiknak olyan történeteket, amelyek a természet szeretetére és tiszteletére nevelnek, amelyekből megismerhetik a természet csodáit; másodsorban a téma iránt érdeklődő, olvasni tudó gyerekek. Az író fogalmazása gyönyörű nyelvezetet tükröz, léleksimogató.
DR. CAROLINE LEAF:
TEHETSÉG VAGY!
Keménytáblás könyv, melyet a Denton Bt adott ki 2014-ben.
Dr. Carol Leaf 1985 óta foglalkozik a gondolkodás kutatásával. Célja olyan módszerek kidolgozása, melyek az agykutatás eredményeit figyelembe véve maradandó, pozitív segítséget nyújtanak a sikeres élethez.
Állítása szerint mindenki tehetséges valamiben!
NORMAN DOIGE:
A VÁLTOZÓ AGY
A Park Könyvkiadó gondozásában jelent meg, keménytáblás, ízléses kinézetű a borítója és ami külön tetszett, hogy van benne könyvjelző.
“Az emberi agy képes megváltoztatni önmagát.”- olvasható az első mondat. Mit is jelenthez ez? Gondolkozz el rajta egy pillantra!
BARNA MIKLÓS FERENC:
A LÉGZÉS GYÓGYÍTÓ EREJE
Puhatáblás könyv, a Bioenergetic Kiadó gondozásában jelent meg, nyugalmat árasztó képpel a borítón.
Miklóssel először egy előadásán találkoztam, ahol csupa érdekességről beszélt a légzés kapcsán. Megtudtam, hogy a betegségek és fájdalmak hátterében a sejtszintű oxigénhiány áll.